Akční tarify a bonusy

Akce na tarify připojení k internetu. Bonusy a výhody, které můžete čerpat a využívat.

Akce tarif Dynamik 20Mb/2Mb:

 Akční nabídka rychlost až 20Mb za cenu od 399,-Kč měsíčně pro nové zákazníky ve vybraných lokalitách s instalací za 1Kč.
Časově omezená akce od 15.1.2015 do 31.3.2015. Poskytovatelem vyhrazené právo změny.

  

30% Sleva:

Pokud si ke stávajícímu připojení pořídíte další připojení od naší firmy, můžete čerpat slevu 30% na cenu z sjednaného druhého tarifu.
 

Předplatné:

Při předplatném na jeden rok dopředu získáte slevu ve výši jednoho měsíce.

Přestup:

Při přestupu od jiného internetového providera dostanete slevu 50% z Vámi vybraného tarifu na dobu 6 měsíců od podpisu smlouvy na 24 měsíců. Nevztahuje se na tarif Dynamik.


ZTP:

Při předložení průkazu osoby ZTP na kterou je přípojení k internetu zřízeno, je možné čerpat slevu ve výši až 50% z tarifu Start.

Student:

Při předložení potvrzení o studiu, karty ISIC, nebo kopie vysvědčení školáka, pro kterého je připojení k internetu zřízeno máte možnost čerpat slevu ve výši 20% z běžné měsíční ceny vybraných tarifů připojení k internetu. Tuto slevu je možné aplikovat na tarify Start, Webspeed a Evolution. Současně s tímto můžete čerpat i slevu 10% na veškeré servisní práce na výpočetní technice, pokud ji budete nechávat servisovat v našem servisním středisku v Blučině. 
 
a řada akcí a bonusů kientům za věrnost.

Poskytované bonusy a zvýhodnění jako sleva 100% z tarifu za doporučení, nebo slevu z ceny za tarif za věrnost a další bonusy jsou dostupné našim klientům na klientském portálu http://intranet.blucina.net .

Akce a bonusy nejsou kumulovatelné a poskytovatel služby si vyhrazuje právo změn a trvání, není li smluvně ujednáno jinak.